Paylaş
Aşağa gitmek
avatar
ÜYE
Erkek
Burcu : Akrep
Doğum tarihi : 05/11/89
Yaş : 29
Kayıt tarihi : 11/03/08
Mesaj Sayısı : 588
Kullanıcı profilini gör

The Godfather (PC)

Bir Paz 29 Haz. 2008 - 23:20
Arkdaslar Bu Oyunu Kendim Bitirdim Herseyi Full

Video + Ses + Görüntü , Hersey Full Ve CalisiyorOyun Indirme Linkleri

Linkler silinmiştir

işte capslerK u r u l u mÖncelikle oyunun içindeki "CRACK" i kesinlikle yapmiyoruz.
Eger Yapmissaniz.CD'nin içindeki "godfather.exe" adli dosyayi cracki yaptiginiz yere kopyalayin.(Boyutu 13,5 olani)
Daha sonra www.gamecopyworld.com 'dan "The Godfather" diye aratin.
Karsiniza çikacak olan sayfanin en üsteki linkine tiklatin.
Burdan Suna Basin
" The Godfather [ENGLISH] No-DVD/Fixed Image #1 "
Sonra oradaki üç dosyayida indirin.(Daemon Tools Bilgisayariniz da yüklüyse indir meyebilirsiniz.)
Sonra "MI-GTG.MDS" dosyasini daemon toolsla mountlayin.
Daha daha sonra "SD4Hide" programi oyunun krulu oldugu yere kopyalayin.
SD4Hide dosyasini açin.Oradan " Hide " butonuna basin ve oyuna girin.


Arkdaslar Kesinlikle Oluyor Ben Kendim Denedim Ve Oyunu BitirdimNot : Kurulum Biraz Cok Sürüyor

Sistem Gereksinimleri

System: 1.4 GHz or equivalent
RAM: 256 MB
Hard Drive Space: 5000 MB
Other: DirectX 9.0c compatible sound card and sound card


System: 1.4 GHz or equivalent
RAM: 512 MB
Hard Drive Space: 5000 MB
Other: DirectX 9.0c compatible sound card and sound card


Yazilari Aynen Uygularsaniz Oyun Olur ..


Beyler filmini sevenler için muhteşem bir oyun.

Kurallar

1) Adamlarin kafasini üzerinde Baba'nin amblemi varsa o adami sorgulamalisiniz. Eger adamin kafasinin üzerinde hedef yuvarlagi varsa o adami mutlaka öldürmelisiniz.

2) Oyunda aileler renkleriyle ve isimlerinin bas harfleriyle ( T attaglia, S tracci, C uneo, B arzini ) dükkanlar isaretlidir. Bu isaretli dükkanlarda o ailenin haraç aldigini gösterir. Eger isaret gri aslan seklindeyse sizin haraç aldiginizi gösterir.

3) Haraca bagladiginiz bazi mekanlarin arkasinda kirli islerin döndügü bir yer oluyor. O yerde bu kirli isleri yöneteni de haraca baglamak zorundasiniz.

4) Eger bir ailenin fertlerini ne kadar çok öldürürseniz o aileyele aranizda MOB WAR çikacak(mafya savasi) ve sag üst kösede bir sayaç baslayacak.Bu sayaç bitmeden önce FBI/G-Men i bulmali ve ona rüsvet vermelisiniz.(Haritanizda büyük köseli bir rozet) FBI/G-Men rozetin tam altinda olmasina ragmen bazen bir çalligin arkasinda bazen de bodrum katinda olabiliyor.Eger süre bitmeden gitmezseniz bütün haraca bagladiginiz dükkanlar patliyor. Illa da süre baslayinca adama rüsvet vermek zorunda degilsiniz. Baktiniz size bir aile gördügü yerde ates açiyor ama süre yok o ailenin size ates etmemesi içinde FBI/G-Men'e gitmelisiniz.

5) Oyunu kaydetmek için Yesil ev simgesine gitmeniz gerekiyor. Oyunu bir görev almisken de kaydede bilirsiniz(geri sayimli hariç).Oyunda mavi görevleri yaptiginiz sirada ölürseniz o görevin Checkpoint noktasindan basliyorsunuz. Haritadaki sari evlerde alinmayi bekleyen evleri simgeliyor. Bu evlerin kapisinin yanindaki ev simgesinin yanina gelip Space ile alabilirsiniz.

6) Mavi görevler disinda birde sari görevler mevcut. Bu sari görevler senaryoya bagli degil yapip yapmamakta özgürsünüz. Ama yaptiginiz takdirde para ve sayginlik kazaniyorsunuz. Görevi aldiginiz kisi o sahisin nasil ölmesi istediginizi size bildiriyor ve bonus olarak yaziliyor. Eger adamin istedigi gibi öldürürseniz mesela; yakarak öldürürseniz fazladan para ve saygi kazaniyorsunuz.

7) Oyunda kasi ailenim adamlarini öldürme sekline göre saygi kazanabiliyorsunuz. Döverek ya da bogma teliyle daha çok saygi kazanabilirisiniz. Normal halktan birini ancak bogma teliyle öldürünce saygi kazanabilirsiniz. Otellerde kirmizi jartiyerli fahiselerle sohbet ederek saygi ve halkin size daha iyi bakmasini saglayabiliriniz. Ayrica Polis seriflerine de rüsvet verdiginizde sayginiz artiyor (haritadaki sade rozet).

Cool Arkasinda kasa olan kamyonlari durdurarak adamlari sorguladiginizda saygi ve bolca para kazaniyorsunuz.

9) Eger polislerin sizi kovalama rütbesi 2 den fazla olduysa kayit evinize, yataginizin yanina gelince 2 ye düsüyor. Ya da baska bir bölgeye geçince tamamen kayboluyor. Ama hemen geri dönmeyin.

10) Bazi bölümlerde alarmin çalmamasi gerekiyor. Yine de alarmi çaldirdiysaniz sizi göreni ya da görenleri yukaridaki süre bitmeden öldürmelisiniz.

11) Sol üst kösedeki sayginliniz bir sayi artinca ESC tusuna basip Skills and Upgrade girip seviye atlayin.

12) Görevleri N harfi ile gösterebilir ve hangi görevi yapacaginizi görebilir
avatar
ÜYE
Erkek
Burcu : Akrep
Doğum tarihi : 05/11/89
Yaş : 29
Kayıt tarihi : 11/03/08
Mesaj Sayısı : 588
Kullanıcı profilini gör

Geri: The Godfather (PC)

Bir Paz 29 Haz. 2008 - 23:22
İşte tam çözümümüze başlıyoruz.

Prelude

Bu bölümü ister oynarsınız ister oynamazsınız.''Yes'' dediğimiz zaman videoyu izledikten sonra adamları döverek öldürün. Hangi tuşları kullancağınızı ekranın sol alt tarafında göreceksiniz.

The Alley

Burada oyuna girmeden önce alıştırmalar yapacağız. İlk önce bir adamı dövememiz isteniyor. Bunun için sol attaki tuşları kullanarak adamı dövmeye başlayın. Bir süre sonra adamın direnci kırılacak ve sonrada siz adamı öldüreceksiniz. Ancak sol attaki tuşları aynan yapmanız lazım. İkinci adamıda öldürün. Sonra Luca Brasi ile konuşun. Dışarı çıktığınızda hariyada ki eve gidin. Save yaptıktan sonra evdeki telefona bakın.

The Enforcer

Luca Brasi ile konuştuktan sonra karşı taraftaki kasaba girin. Kasabın içindeki herifi korkutmalıyız. Onu sakın öldürmeyin. Sağ üst tarafta bir metre var. Yeşil çizgiye kadar saygı görebilirsek artık kasap bize bağlı demektir. Ama sakın kırmızı kısma gelmeyin. Kasabı ikna ettikten sonra açılan kapıdan yukarıya çıkın. Frankie isimli kişiyle konuşun ve parayı verin.Tekrar aşağıya inin. Kasabın kapısının önünde polis var. Ona rüşvet verin ve Luca ile konuşun.

A Grave Situation

İşaretli yere gidin, Paulie Gato ve Marty Monk Malone ile tanışıyoruz. Video'yu izledikten sonra dışarı çıkıyoruz. Eğilerek onları izleyin. Kilisenin önünde iki tane genc duruyor. Sizi gördüklerinde ilk olarak mavi giysili olanı döverek öldürün. Kırmızılı mezarlığa kaçtı takip edin. Onuda öldürmemiz gerekiyor ama döverek değil, Mouse'nin sol tuşu ile genci kavrayın ve mezarlığın sol üst kısmında ki boş mezara götürün. Kendisi otomatik genci atıcak. Video'yu izledikten sonra Monk ile konuşun ve haritada ki Luca'nın yanına gidin.

Sleeping with the Fishes

Luca'nın size verdiğin silahla yapacağım işlem çok basit. Sağ taraftaji adama mouse'nin sağ tuşu ile silahı kitliyoruz. Sonra kitli vaziyette adamın üzerinden gezdiriyoruz. Silahın işareti kırmızı olunca ateş edin. Sonra bacak kırmızı olduğu zaman ateş edin. Bu heykeli halletikten sonra duvara yaslanın ve ordaki iki adamıda diğer adamı vurduğunuz gibi vurun. İlk kitleyeceksiniz sonra kırmızı olduğu zamanda vuracaksınız. O iki heyeklide hallettikten sonra, karşıda ki kamyonun camlarını kırın. Sonra silahı saklayın ve dışarda ki arabaya binin.

Haritada yere gittiğinizde Luca'nın kalleşce öldürüldüğünü izleyeceğiz. Video geçtikten sonra, bardan çıkan bütün adamları öldürün. Amacımız içerdeki Luca'yı öldüren adamı öldürmek. O adamı öldürdükten sonra görev bitiyor. Şimdi ise polislerden kaçacağız. Amacımız Little İtaly'ye gitmek. Polisleri atlatmak için ters yola veya sağ sol yaparak size çarpmasını engeleyin.

Little İtaly'ye gelince zaten sizin peşinizi bırakacaklar. Safehouse girin ve telefonla Monk'u arayın. Monk bize BarberShop'a gelmemizi istiyorum. Safehouse'den çıktıktan sonra dışarda ki siyah adamla konuşun ve haritada ki berber salonuna gidin.

The Don is Dead

Dışarıda ki adamları öldürün. Yalnız kadını yakalayan adamı tek vuruşta öldürmeliyiz. Sakın kadınıda vurmayın. Sonra Don Carlone yaralandığı için araba ile ambulansı takip ediyoruz. Çok hızlı ve düzgün sürmemiz gerekiyor.Aksi taktirde peşimizden gelen ve yoldan ateş edenler arabayı patlatıyor. Ambulansı takip ettikten sonra köprüye geliyoruz. Arabadan inin ve adamları öldürün. Tam arkanızda pompalı tüfek var size yardımcı olur. Sadece kafasında beyaz işaret olan adamı öldürmeyin. Adamı biraz tartaklayın ve biraz da vurun. Gerekli bilgiyi aldıktan sonra ambulansı hastaneye götürün. Ambulansı hastaneye bıraktıktan sonra, Haritada ki Carlone'nin evine gidin. Evin içinde ki Tessio ile konuşun. Dışarda Clemenza ile konuşun ve hastaneye gidin.

Intensive Care

Hastanenin güvenlik görevlisi ile konuşuyoruz ve silahımızı güvenliğe bırakmamızı söylüyor. Silahımızı bırakıyoruz ve kızla konuşun. Konuştuktan sonra sol kapıdan gelen adamı yumrukla öldürün. Sonra Michael Carleone gelip Frankie'yi hastaneden kaçırmamızı söyleyecek. Sonra sol taraftan aşağıya ordan da sağa dönün. Önünüze çıkan bütün herifleri öldürün. Cephanenizi idareli kullanın ve öldürdüğünüz her adamdan cephane mutlaka alın. Garajın oraya geldiğimiz de iki tane adamı öldürün. Sonra kızla konuşun. Kız gittikten sonra yukarıya çıkın ve Michael Carleone konuşun. Görevi bitirin. Dışarı çıktığınızda mavi işaretli yer belirecek oraya gidin. Ordaya gittikten sonra tekrar haritada yere gidin.

Fireworks

Kadınla konuşun. Ondan sonra sağda ki kapıdan girin ve adamla konuşun. Merdivenlerden çıkın ve sırasıyla Monk, Paulie ve Sonny ile konuşun. Video geçtikten sonra merdivenlerden aşağıya inin ve dış kapıya doğru gidin. Kapıda ki polise rüşvet verin. Kapıdan çıktıktan sonra soldan devam edin. Sesizce polisleri öldürün. Sonra bütün polisler geliyor. Onların hepsini öldürün ve ışık yanan kapıdan girin. Soldan devam edin ve merdivenlerden yukarı çıkın. Polisleri yine halledin. Rossa ile konuştuktan sonra kapıdan içeri girin ve soldaki asansöre binin. İndikten sonra karşınıza çıkıcak Komiseri sakın öldürmeyin. İsterseniz polisi tutarak kutulara atın, çünkü kutuların içinden paralarda çıkıyor. Görevi bitirmek için komiseri tutup sürükleyerek boşluktan aşağıya atmak. Sonra yukarı çıkın ve Rossa ile konuşun. Carlone köşküne gidin. Video geçtikten sonra dışarıya çıkın. Öndeki adamla konuşun. Sonra haritada ki yere gidin.

Death to Tohe Traitor

Video geçtikten sonra kapıdan içeri girin. Orta kapıdan devam edin. Soldan merdivenlerden çıkın. Yukarda bomba var onu alın. Ayrıca tarmalı tabancada bulunmakta onu da alın. Dışarı çıktığınız da şişman adamı takip edin. Adamı kaybetmeyin. Gideceğiniz yere geldiğinizde içeri girin ve önünze çıkan herkesi öldürün. Ordan yukarı çıkın. Yukarda da herkesi öldürün. Bar'ın oraya bombayı yerleştirin. Süre bitmeden aşağıya inmelisiniz.Videoyu izleyin.

Sonra Clemenza arabda ki Paulie Gatto'yu öldürmemizi işaret edecek. Kaçan adamı yakalayıp öldüreceğiz. Ancak geçtiği yollarda patlayana kutular var. Onlara çok dikkat edin. Çünkü adam sizi görünce o kutulara ateş ediyor ve ölebiliyoruz. Kutulara dikkat ederek gittikten sonra, adamı öldürün. Videoyu izledikten sonra araba ile haritadaki yere kaçın. Polisler size ateş ediyor eğer iyi süremezseniz araba patlayabilir. Haritada ki garaja girin ve bölümü bitirin.

Safehouse gidin ve oyunu kaydetin. Telefon çalacak. Baktığınızda Monk ile görüşmemiz gerekiyor. Haritada ki yere gidin ve Monk ile konuşun. Ordan Carlone'nin evine gidin ve Tom Hagen ile konuşun.

Horseplay

Video'yu izledikten sonra önünde ki adamı takip etcez. Sessiz ve görünmememiz gerekiyor. Bırakın ilk adam önden gitsin. Sizden onun arkasından devam edin. At ambarına girince sağdan girin. Video geçtikten sonra gelen adamı öldürün. Bu sefer adam bizi takip edicek. Bu bölümde de adamları boğarak öldüreceğiz, istersenizde döverek. Ama silah sakın kullanmayın. Yukarı çıkın ve karşınıza çıkan adamı seri bir şekilde öldürün. Eve arka kapıdan girdikten sonra mutfak tezgahının arkasına saklanın ve uşağa saldırmayın. Kapıdan gelen güvenlik geçtikten sonra sağ tarafa doğru gidip onu da boğun. Merdivenleri çıkınca bir güvenlik daha çıkacak karşınıza. Onuda öldürün ve ilerleyin. Hizmetçinin yan tarafa geçmesini bekleyin. Geçince odaya dalın ama duvarın arkasında kalın. Hizmetçi ve güvenlik arasında ki konuşmadan sonra arkalarını döndüklerinde güvenlik görevlisini boğun ve ilerleyip odanın kapısına gelin. Mavi ışık yanan yerde Rocco'yu bekleyin. O gelince de kapı otomatik açılıyor zaten. Sonra ise güzel video'yu izleyin. Önünüzdeki adamla konuşun. Konuştuktan sonra haritada ki yere gidin. Gittiğiniz yerin üst katına çıkın ve adamla konuşun. Sonra Carlone'nin evine gidin.
avatar
ÜYE
Erkek
Burcu : Akrep
Doğum tarihi : 05/11/89
Yaş : 29
Kayıt tarihi : 11/03/08
Mesaj Sayısı : 588
Kullanıcı profilini gör

Geri: The Godfather (PC)

Bir Paz 29 Haz. 2008 - 23:23
A Repipe for Revenge

Videoyu izledikten sonra haritada ki yere gidicez. Ama zamana karşı yarışıyoruz. Haritada ki yere gittikten sonra ilerleyelim. Sakın silah kullanmayın. Önünüze çıkan adamları silahsız öldürün. İlerleyin ve kapının orda duran adamı konuşturun. Ama sakın öldürmeyin. Biraz hırpalasanız yeter. Sonra kapıyı açıcak. İlerlerin ve kapıdan geçtikten sonra sağdan tuvalete girin. Videoyu izledikten sonra arabaya ulaşmak zorundayız. Belli bir süremiz var. O süre dolmadan arabaya ulaşalım. Ancak size ateş edecekleri için ister onlara sizde ateş edersiniz, isterseniz de kaçarak arabaya ulaşırsınız. Arabayı haritada ki Hell Citchen limanına sürün. Yolda dikkat edin arabayı sakın patlatmayın.

Limana geldikten sonra videoyu izleyin. Sonra karşınızda ki adama konuşun ve haritada ki Falconite Social Club gidin. Don Vito Carleone konuşun ve telefona bakın. Telefondan sonra haritada ki yere gidin.

Nawlt's Personel

Otelin üst katına çıkın ve güzel vidoyu izleyin. İzledikten sonra Frankie kaybolacak biz ise Frankie'i bulacağız. İlk önce odaya gelen adamları öldürün. Sonra aşağıdaki kafasında beyaz işaret olan adamı konuşturun. Ama sakın öldürmeyin. Bilgiyi aldıktan sonra adamı öldürün. Telefon çalıcak, ona bakın ve dışarda ki araba ile haritada gösterilen yere gidin. Monk'u alın ve haritada ki kiliseye doğru sürün. Yolda arabayı sakın patlatmayın. Kiliseye geldikten sonra soldan devam edin. Monk sizi beklicek. Siz önden gidin ve önünüze çıkan herkesi öldürün. Bu şekilde yukarı kata çıkıcaz. Herkesi öldürdükten sonra, yukarı katta ki o acı video'yu izleyin. Sonra kiliseden dışarı çıkın ve dışarıdaki adamla konuşun. Haritada ki yere gitmenizi söyleyecek. Oraya gidin.

The Silent Witness

Önünüzde ki adamla konuşun sonra kapıdan girin. Devam edin ve merdivenlerden yukarıya çıkarak yukarda ki Sonny ile konuşun. Sonra içerde ki adamı konuşturmamız gerekiyor. Belli bir korku metresi var sağ tarafta yeşil o dolana kadar konuşturun. Ama sakın öldürmeyin. Konuşturduktan sonra video'yu izleyin ve haritada ki yere gidin. Haritada ki yere geldikten sonra kapıdan içeri girin. İlk önce evin içinde bulunan bütün adamları öldürün. Hepsini öldürdükten sonra asansör açılacak. Yukarı asansörler çıktıktan sonra, asansörden inerken yumruk yiyeceğiz. Kalkınca ilk bize yumruk atanı değil, bize ateş eden iki adamı öldürün. Sonra siyah takım elbiseli adamı öldürmeden iki bacağınada kurşun sıkın. Yere düştüğü zaman ise onu kaldırıp yanan ateşe atınız. Sonra Safehouse'de oyunu kaydetin.Kaydettikten sonra telefon çalıcak ona bakın ve Carlone'nin evine gidin.

Sonny's War

Evin orda Sonny ile konuşun ve haritada ki yere gidin. Gittiğimiz yerde videoyu izledikten sonra 1.50 dk süre zarfı içerisine haritada ki yere gidin. Kapıdan girin ve içerde ki herkesi öldürün. Sonra binanın içine girdiğimiz kapının sol tarafında ki kapıdan aşağıya inin. Yola devam edin. Adamı göreceksiniz onu öldürmeden konuşturun. İstediğimiz bilgiyi aldıktan sonra yukarı çıkın ve kamyonu takip etmeye başlayın. Kamyon tren istasyonunun oraya gidiyor. Bu esnada bütün yollarda düşmanlar size ateş ediyor, sakın arabayı patlatmalarına izin evrmeyin. İstayona gittiğimizde haritada ki yere gidin ve binadan içeri girin. Önünüze çıkan düşmaları öldürün. Merdivenlerden yuları adamın yanına gidin. Video geçtikten sonra aşağıya Sonny'nin yanına gidin ve arabayla haritada ki limana gidin. Limanda büyük bir çatışma olucak. Kendinizi koruyun ve herkesi öldürün. Limanın en sonunda sağ tarafta bir kapı var. Oraya gidiniz. Hem gidiniz hemde ateş ederek düşmanları öldürün. Kapıyı açtığınız zaman içerdeki düşmaları öldürün. Yalnız Arturo Boroni'yi konuşturacağız. Öldürmeden konuşturun ve videoyu izleyin. Video'dan karşınızda duran siyah adamla konuşun. Sonra ise Carlone'nin evine gidin.

Change Oplans

Video'yu izledikten sonra Sonny'yi arabayla takip edin. Sonny'nin acımazsızca öldüğünü gördükten sonra, katilinin arabasını izleyin. Sakın gözden kaçırmayın. Karşı araba çok hızlı gittiği için bizimde öyle gitmemiz gerekiyor. Ama arkanızdan gelen arabalar size ateş ettiği için manevralar yaparak yola devam edin, ters şeritte giderek arabaların çarpmasını sağlayın. Arabanın durduğu yerde ki bütün Tattaglia adamlarını öldürün, meydanı temizledikten sonra, sol taraftan merdivenlerden çıkın ve karşı tarafa geçin. Aşağıya inip binaya girin. Binanın üst katında ki güvenlik görevlisini bulun ve konuşturun. Hemen yanında bulunan Tattaglia Capo'yu öldürün ve bilgileri toplayın. Konuştuktan sonra haritada ki Hell Cithcen'da ki bir otele gideceğiz. Otel baya kalabalık, herkesi öldürün. Sonra sahnenin orda sağ tarafta bir yer var. Aşağıya inin. Ordaki herkesi öldürdükten sonra kapı açılacak. Açılınca ilk kadın ile konuşun sonra adam ile. Adamı sakın öldürmeyin istediğiniz bilgiyi aldığınız zaman bırakın. Carlone'nin evine gidin. Video'yu izledikten sonra haritada ki yere gidin.

Order to Kill

Monk konuşun ve birlikte karşı tarafta ki otele gidin. Otelin içinde ki herkesi öldürün. Amacımız en üst kata çıkmak. Üst kata çıkana kadar karşınıza çıkan tüm adamları öldürün. Çıktıktan sonra video'yu izleyin ve Michael Carleone bize Monk'u bulup öldürmemizi isteyecek. Haritada ki yere gitmemiz için belli bir süre var. O süre içersinde haritada ki yere gidin. Geldiğiniz zaman kapıdan girin ve video'yu izleyin. Sonra Monk'u göreceğiz. Ama adam kaçıyor, sizde peşinden gidin ve onu öldürün. Diğer adamları da size ateş edecek bunun için ilk önce o adamlarla ilgilenin sonra Monk'u öldürün. Adam aşağıya sahnenin orda, sahnenin ordakilerini ve bizim adamı öldürün. Sonra dışarı çıkın ve görevi bitirin. Carlone'nin evine gidin. Tom Hagen konuşun ve haritada ki yere gidin.

It's Only Bunisness

Gittiğinizde kapının ordaki Willi Cicci konuşun. İçeri girerken silahla girin. Zira Tesso kaçacak. Amacımız onu öldürmek, o kaçarken bir sürü Tattaglia adamlarıda sizi öldürmek için ateş edecek. Siz hem kaçan Tesso hemde size ateş edenleri öldüreceksiniz. En son ise Tesso yakalayın ve öldürün. Ama bunları yaparken belli bir zamanımız var. Zaman dolmadan halletmeniz geekiyor. Öldürdükten sonra kapıdan dışarı çıkın ve sol tarafta ki Tom Hagen'le konuşun. Haritada ki Michael Carleone'nin vaftiz töreni için kiliseye gidiyoruz.
avatar
ÜYE
Erkek
Burcu : Akrep
Doğum tarihi : 05/11/89
Yaş : 29
Kayıt tarihi : 11/03/08
Mesaj Sayısı : 588
Kullanıcı profilini gör

Geri: The Godfather (PC)

Bir Paz 29 Haz. 2008 - 23:24
Baptism by Fire

Bu görev uzun, 4 tane kişi öldüreceğiz. Her biri için belli süre var, o süre dolmadan öldürmeniz gerekiyor. Haritada ki mezarlığa ulaşınca videoyu izledikten sonra haritada ki yere gideceğiz. Ancak görev zamanlı olduğu için hızlı hareket etmemiz gerekiyor.

Hit 1 Don Stracci: Haritada ki yere gidince içerdeki adamla konuşun ve onunla birlikte haritada gösterilen yere gidin. Otele geldiğinizde sağa dönün ve asansörlerin yan tarafında ki kapıdan yukarıya çıkın. Kapının orda ki adam ile konuş ve kapıyı açtır. Devam edin ve kapının ordaki adam ile konuş tekrar kapıyı açtır. Don Stracci ile video'da konuştuktan sonra onunla birlikte asansöre binin. Aşağıya indiğimizde Clemenza birlikte aşağıya indiğimiz Don Stracci'yi öldürecek. Sonra size ateş etmeye başlayacaklar herkesi öldürün ve Clemenza konuşun. Dışarı çıkın.

Hit 2 Don Cuneo: Süre tekrar başladı. Haritada ki yere gidin ve Will Cicci konuşun. Sonra Cicci ile birlikte haritada gösterilen yere gidin. Gittiğinizde bizim adamla konuşun ve otele dalın. Herkesi öldürün kapının sağ tarafından devam edin ve Don Cuneo'yu da öldürün ve Will ile konuşun.

Hit 3 Don Tattaglia: Süre yeniden çalışmaya başladı. Hemen haritada ki yere gidin. Haritada ki yere giderken size yolda ateş edicekler. Keskin dönüşler ve ters yola geçerek onların çarpmasını sağlayabilirsiniz. Haritada ki yere geldiğimizde içeri girin ve adamla konuşun. Sonra kadınla konuşun. ( Eğer kadın içerde yoksa kesinlikle dışardadır. ) Konuştuktan sonra haritada ki otele gidin. Otelin üst katlarına çıkmaya başlayın. 2. kattaki kapıdan girin ve odadakileri öldürün. Sağ tarafta yatak odası var. Don Tattaglıa kadını rehin almış, tek kurşunla kafadan Tattaglıa'yı öldürün ve Rocco ile konuşun. Otelden dışarı çıkın.

Hit 4 Don Barzini: Süre yeniden başladı. Haritadaki yere gitmek için köprüden karşıya geçmeliyiz. Yolda yine bize ateş edecekler ölmemeye çalışın. Gittiğimiz yerdeki polisle konuşun ve polis arabasını haritadaki yere götürün. Polis arabası ile Courthouse'a gidip Al Neri'nin adamları şaşırtmasını bekleyin. Size işaret verince de Don Barzini'yi öldürmeye teşebbüs edebilirsiniz. Tabi öncelikle etraftaki düşmanları halledin gerisi kolay. Kaçtığı yerden çok fazla uzaklaşamıyor ve onun da işini kolayca bitiriyorsunuz. Don Barzini ölünce polisler dört bir yanınızı saracak. Polislerden 2.5 dakika boyunca kaçtıktan sonra kiliseye de 3 dakika içinde gitmelisiniz. Bu yüzden polislerden kaçarken Michael'in vaftiz töreninin düzenlendiği kiliseye doğru kaçmayı başarırsanız oraya gitmekte de zorlanmazsınız. Kiliseye gidince görevde bitecek.

Sonra hemen arkanızda ki adamla konuşun ve Carlone'nin evine gidin. Video izleyin. Sonra karşınızda ki siyah giysili adamla konuşun. Görevimiz haritada ki 4 tane ayrı noktaya bombalar yerleştirmek. Ancak bu göreve başlamadan önce şunları çok iyi bilelim;

1.Bölüm çok uzun, haritayı çok iyi bilmemiz gerekiyor.
2.Çok büyük çatışmalara sahne olacak. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız.
3. Evlere bombları koyduktan sonra şehirde ki bütün polisler sizin peşinize düşecek, onlardan kaçarak kurtulmalısınız. Arabaların kenarlarında keskin dönüşler veya ters istikamete giderek onları engelleyebilirsiniz.
4.Evlerin önüne gelince saklana saklana adamları öldürün, duvara yaslanarak bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Brooklyn: İlk olarak Brooklyn'ye gideceğiz. Ancak orada bir sürü adam var. Onları öldürerek yolumuza devam edelim. Haritada ki yere geldiğimizde karşımızda ve sağımız da iki ev var. İki evin de içine girip bodrum katlarına bombaları yerleştirin. Patlayıcılar bodrumlarda bulunuyor. Evden çıkmak için belli süremiz var. O süre dolmadan evden çıkın. Dışardakileri halledin ve Midtown'a gidin. Ama giderken polislere çok dikkat edin.

Midtown: Kamyonların önünde durun ve uzaktan ateş etmeye başlayın. Çünkü kamyonların arkasında patlayıcılar var. Gidersek ölebiliriz. Evleri görünce etrafındakileri öldürün. Sonra iki evin de içine girip bodrum katlarına bombaları yerleştirin. Patlayıcılar bodrumlarda bulunuyor. İki evi de patlattıktan sonra Hell's Kıtchen'e doğru yol alın. Giderken polislere dikkat edin.

Hell's Kıtchen: Haritada ki yere geldiğimizde arabasan inin ve öldüre öldüre devam edin. Evleri görünce etrafındakileri öldürün. Sonra iki evin de içine girip bodrum katlarına bombaları yerleştirin. Patlayacılar bodrumlarda bulunuyor. Öldüre öldüre dışarı çıkın ve New Jersey'e doğru yol alın. Polislerin sizi öldürmesine izin vermeden hızlı bir şekilde kaçın.

New Jersey: Haritada ki yere gelmeden arabadan inelim Çünkü arabayla yaklaşırsak arabayı patlatabilirler. Diğerlerinde de olduğu gibi öldüre öldüre yolumuza devam ediyoruz. Evleri görünce etrafındakileri öldürün. Sonra iki evin de içine girip bodrum katlarına bombaları yerleştirin. Patlayacılar bodrumlarda bulunuyor Tek tek bombaları kurduktan sonra dışarda kileride öldürün ve bu uzun ve zor olan görevi bitirmenin mutluluğunu yaşayın.

Görev bitikten sonra Carlone'nin evine gidin. İşte beklediğimiz sahne! Müthiş videodan sonra dışarı çıkıyoruz. Artık Don olmayı başardık. Evet oyun burda bitti. Ancak ekstra senaryolar var. Onları yapmak size kalmış. Size bir kaç öneri, Carlone'nin evin altında ki Clemenza'dan görevler alabiliriz. Bunlar diğer ailelerin yererini ele geçirmek olcaktır. Bir de size daha fazla saygınlık kazanmak için bir ipucu. Haritayı açın ve sağda ki seçeneklerden bir aileyi seçin. Seçtiğiniz zaman o ailenin mekanları bulunuyor. Eğer mekanlardan biri yanıp sönüyorsa o mekanı ele geçerin. Göreceksiniz saygınlığınız daha fazla artacak. Bu şekilde saygınlığınızı arttırabilirsiniz.

İşte size elimden geldiğince yardım etmeye çalıştım. Bir başka tam çözümde buluşmak üzere bol oyunlu günler diliyorum.

Not:Alıntıdır


En son hagi_10 tarafından Paz 29 Haz. 2008 - 23:28 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
avatar
ÜYE
Erkek
Burcu : Akrep
Doğum tarihi : 05/11/89
Yaş : 29
Kayıt tarihi : 11/03/08
Mesaj Sayısı : 588
Kullanıcı profilini gör

Geri: The Godfather (PC)

Bir Paz 29 Haz. 2008 - 23:27
arkadaşlar oyunu indirin.kurulumda verdiğim gibi kurun.
kurmakta veya oyunu açtıktan sonra oynamakta karşılaştığınız problemleri özel mesajla veya bu konunun içine yazın.cevaplandırayım.ben oyunu bitirdim.herşeyini öğrendim.iyi forumlar
avatar
ÜYE
Erkek
Burcu : Oğlak
Nerden : Ankar/İstanbul/Üsküdar
Doğum tarihi : 28/12/88
Yaş : 30
Kayıt tarihi : 04/09/07
Mesaj Sayısı : 441
Favori Şarkım : youpidou
Kullanıcı profilini gör

Geri: The Godfather (PC)

Bir Ptsi 30 Haz. 2008 - 11:12
abi şu linkleri yenileyebilmen mümkün mü
avatar
ÜYE
Erkek
Burcu : Akrep
Doğum tarihi : 05/11/89
Yaş : 29
Kayıt tarihi : 11/03/08
Mesaj Sayısı : 588
Kullanıcı profilini gör

Geri: The Godfather (PC)

Bir Ptsi 30 Haz. 2008 - 22:34
linkleri jarmin sildi.forum açısından problem yaratabilirmiş oyun linki vermek.o yüzden.özel mesajla isteyin Smile foruma bişey olmasın diye böyle yapalım.daha sonra koyacağım oyun tanıtımlarında ise yine linkleri bu yolla paylaşabilirim.jarmin'den onay alırsam tabi
avatar
ÜYE
Erkek
Burcu : Akrep
Nerden : Westside PARSELLER
Doğum tarihi : 17/11/81
Yaş : 37
Kayıt tarihi : 15/04/07
Mesaj Sayısı : 1078
İş-Hobiler : Kalbim Alizee içün atmakta!!!
Lakap : Djmaho-B
Favori Şarkım : youpidou
Kullanıcı profilini gör

Geri: The Godfather (PC)

Bir Çarş. 2 Tem. 2008 - 22:29
ben bunları okuyamam ki Very Happy çok uzunlar Very Happy çok saol emeğe saygı
avatar
ÜYE
Erkek
Burcu : Akrep
Doğum tarihi : 05/11/89
Yaş : 29
Kayıt tarihi : 11/03/08
Mesaj Sayısı : 588
Kullanıcı profilini gör

Geri: The Godfather (PC)

Bir Perş. 3 Tem. 2008 - 0:39
eyvallah.oyun linklerini istersen özel msj yolla bana.ayarlarız
Sayfa başına dön
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz