Paylaş
Aşağa gitmek
avatar
ÜYE
Kadın
Nerden : IST
Kayıt tarihi : 31/07/10
Mesaj Sayısı : 234
Favori Şarkım : Nasıl seçeyim ???
Kullanıcı profilini gör

MÜZİK

Bir Salı 14 Eyl. 2010 - 23:39
Sevdiğiniz sanatçılar , gruplar , parçalar için ( Alizee dışında : )) ) ayrılmış bölüm.
avatar
ÜYE
Kadın
Nerden : IST
Kayıt tarihi : 31/07/10
Mesaj Sayısı : 234
Favori Şarkım : Nasıl seçeyim ???
Kullanıcı profilini gör

Geri: MÜZİK

Bir Paz 26 Eyl. 2010 - 2:22
Açılışı efsanevi grup ABBA'yla yapıyorum :

ABBA, 1972-1982 yılları arasında popüler olmuş İsveçli bir pop müzik grubudur.
1966 yılında bir müzik grubu kurmaya karar veren Björn Ulvaeus ve Benny Andersson, 1969 ilkbaharında ABBA'nın diğer yarısını oluşturacak olan Agnetha Fältskog ve Anni-Frid Lyngstad'in katılımı ile grubu tamamladılar ve üyelerinin adlarının ilk harflerinden oluşan ABBA adını aldılar.
"People Need Love" kırkbeşliğini kaydettikleri 1972 ilkbaharında kendilerini Björn & Benny, Agnetha & Anni Frid olarak adlandırıyorlardı. 1973'te isveç' i Eurovision da temsil etmek için katıldıkları ulusal İsveç Melodi festivalen finalinde "Ring Ring" adlı parçayla katıldılar fakat üçüncü oldular.
Grup 1974 yılında "Waterloo" ile Eurovision Şarkı Yarışması`na katıldı. Bu sırada grup ABBA adını aldı. 6 Nisan 1974'teki Eurovision Şarkı Yarışması'nda ABBA "Waterloo" ile birinci oldu. Bu başarı ABBA`nın tüm Avrupa ülkelerinin yanı sıra ABD`de de ünlü olmasını sağladı. Abba, "ABBA" adlı üçüncü albümüyle ününü pekiştirdi.
1976 yılında "Greatest Hits" ve "The Best of ABBA Respectively", İngiltere ve Avustralya'da piyasaya sürüldü. Tüm dünyada büyük ilgi gören "Fernando" ve "Dancing Queen" gibi single çalışmaları, kısa sürede klasikler arasına girdi. "Dancing Queen" İngiltere listelerinde bir numaraya yükselen ilk ABBA şarkısı oldu.
1976 sonunda dördüncü albümleri olan "Arrival"ı piyasa çıktı. "Money Money Money" ve "Knowing Me, Knowing You" başta olmak üzere tüm parçalar büyük başarı kazandı. Ardından 1977 yılının başlarında Avrupa ve Avustralya turnesine çıktılar. Yıl sonunda ABBA için bir film çevrildi. Grup elemanlarının tamamı filmde rol aldı. Filmin vizyona girişini, "The Album" isimli yeni albümün piyasaya çıkışı izledi.
1979`da "Voulez-Vous" albümü piyasaya çıktı. Bu yılın son çeyreğine girilirken "Gimme! Gimme! Gimme! (A Man After Midnight)" adlı single çalışma piyasaya sürüldü. ABBA'nın en çok beğenilen parçalarını içeren toplama albümün ikincisi, "Greatest Hits Vol. 2" de, aynı yıl uluslararası başarı yakaladı.
1980 yılının Mart ayında ABBA, Japonya'da bir konser verdi. Birkaç ay sonra, "The Winner Takes It All"u da içeren "Super Trouper" adlı albüm piyasaya çıktı. Yıl sonunda ABBA'nın sekizinci albümü olan "The Visitors" piyasaya sürüldü. Öne çıkan parçaların başında "One of Us" geliyordu.
1982'de grup dışı çalışmalara başladılar. Björn ve Benny çeşitli müzikal denemelere yönelirken Agnetha ve Frida da solo kariyerlerini sürdürdüler. Bu dönemde tek çıkan albüm "ABBA LP" grubun ilk on yılında kaydettiği en iyi şarkıları içeriyordu. Aynı yılın sonunda ABBA, müzikal çalışmalarını bir süreliğine askıya alma kararı aldı ve dinlenmeye çekildi. Birkaç yıl sonra yeniden bir araya gelseler de kayıt yapmadan ayrılarak ABBA'nın aktif yaşamına son vermiş oldular.
1992'de piyasaya çıkan "Abba Gold" büyük ilgi gördü. 1993'te "More Abba Gold" ile devam eden serinin üçüncü albümü "The Box Set: Thank You For The Music" oldu. Sonrasında gelen ve çeşitli kayıt şirketleri tarafından düzenlenen bir dizi toplamayı 2003'ün başlarında Universal Special Products etiketiyle sunulan "On and On" izledi.
Eurovision Şarkı Yarışması’nın 50. yıl kutlamaları kapsamında düzenlenen, 50 yılın başarılı şarkıları arasında yapılan seçim sonucuyla ilk 14’e giren şarkıların yarışacağı yarışmada “Waterloo” ile 1974’deki yarışmada birinciliği elde eden İsveçli grubun şarkısı, 2005 yılında “Eurovision tarihinin en iyisi” seçildi.
Grubun 1992'de çıkan "ABBA Gold" adlı albümü 2008'de İngiltere'de yeniden müzik listelerinin başına oturdu.

Diskografi ;
Ring Ring (1973)


Waterloo (1974)ABBA (1975)


Greatest Hits (1975-1976)

Arrival (1976)


The Album (1977)


Voulez-Vous (1979)


Greatest Hits Vol 2. (1979)

Gracias Por La Musica (İspanyolca-1980)

Super Trouper (1980)


The Visitors (1981)

<LI>The Singles (1982)
<LI>ABBA Gold (1992)
<LI>More ABBA Gold (1993)
<LI>ABBA Oro (1999) (Ispanyolca)
<LI>On and On (2003)

Kaynak : Vikipedi</LI>

Ek olarak ; Abba aktif müzik dönemi boyunca 350 milyon adet albüm satarak ulaşılması zor bir rekor kırdı ve ABD de en çok albümü satılanlar listesinde halen Beatles ve Elvis in ardında üçüncü sıradaki yerini korumakta.
avatar
ADMiN
Kadın
Nerden : İzmir
Kayıt tarihi : 03/06/10
Mesaj Sayısı : 334
İş-Hobiler : Öğrenci-Alizée
Lakap : Damla
Yorum : Avatar değişikliğini ve Alizée'yi seviyorum..Very Happy
Favori Şarkım : Les Collines [Never Leave You]
Kullanıcı profilini gör

Geri: MÜZİK

Bir Paz 26 Eyl. 2010 - 19:16
Jonas Brothers, Amerikalı pop rock grubu. Kardeş olan Kevin Jonas, Joe Jonas ve Nick Jonas tarafından kurulmuştur.


Kevin Jonas, tam adıyla Paul Kevin Jonas, Jonas Brothers grubunun gitaristdir. 5 Kasım 1987'te Teaneck, New Jersey'de doğmuştur. Annesi Dennise babası Paul Kevin Jonas'tır. Kendinden küçük üç tane erkek kardeşi vardır. Joe(20), Nick (18) ve Frankie (10). Hobileri gitar çalmak ve Bowling oynamaktır. En sevdiği yemek Sushi ve en sevdiği renk de yeşildir.2008'de vizyona giren Camp Rock filminde Jason rolünde oynamıştır ve akrep burcudur. 2009 yaz mevsiminde vizyona girecek olan Camp rock 2 filminde de oynayacaktır. Kevin Jonas ve kardeşleri son olarak The 3D Concert Expirience etkinliğinde bulunmuşlardır.Jonas kardeşler son olarak bu etkinlikte bulunmuşlardır.2009 dünya turuna Amerika,Avrupa ve Asya da çıkacaklardır. Kevin Jonas, 2 yıldır beraber olduğu Bahamalar'daki tatilinde tanıştığı Danielle Deleasa ile evlenmiştirJoe Jonas (d. 15 Ağustos 1989 - Arizona), ABD doğumlu müzisyendir. Kevin, Nick ve Frankie adında 3 erkek kardeşi bulunmaktadır. Küçükken bir komedyen olmak istese de müziğe karşı olan yeteneği keşfedilince solo çalışmalar yapan Nick ve ağabeyi Kevin ile Jonas Brothers grubunu kurmuşlardır. Joe eğlenceli ve komik bir karaktere sahiptir ve Camp Rock isimli Disney filminde Shane Gray adıyla başrol oynamıştır. Son olarak 2009 yazında Lines, Vines and Trying Times adlı albümlerini çıkaracaklar. 2009 dünya turu hazırlıklarına başladılar.

Nicholas Jonas 16 Eylül 1992'de Dallas, Texas'ta doğmuştur. Küçüklüğünden beri şarkı söylemekte ve birçok Broadway müzikalinde yer almaktadır. Bazıları; Beauty ve the Beast ve A Christmas Carol. Grubu, Jonas Brothers, onun iki kardeşini içermektedir, Kevin ve Joe. Jonas Brothers grubun en genç üyesinin ve ikinci en küçük kardeş olan Nick'in solo projesiyle başlamıştır.

Kayıt şirketi onun diğer iki kardeşinin de müzikal yeteneklerinin olduğunu farketmiştir (Kevin ve Joe), ve hemen Columbia Records'la anlaşmışlardır. Kardeşler gruplarının adının "Jonas Brothers" olduğu kesinleşene kadar "Sons of Jonas"(Jonas'ın Oğulları) olmasını düşünmüşlerdir. Grubu babaları yönetmiştir. Daha önce Nick Disney'in albümlerinin içerisinde bulunmuştur falakt ilk albümleri "It's About Time" ı 2006'da çıkartmışlardır. Daha sonra "Year 3000" ve "Mandy" isimli singlelarını çıkartmışlardır. Daha sonra Columbia Records'la anlaşmalarını iptal edip ve Hollywood Records'la anlaşmıştırlar.

Sonrasında ikinci albümleri olan "Jonas Brothers" albümünü çıkartmıştırlar. Üçüncü albümleri olan A Little Bit Longer albümleri 2008 yazında çıkmıştır ve çoğu listelerde 1 numaraya oturmuşlardır.


işte benim alizéeden snra şarkılarını bilgisayarımda en çok dinlediğim rock grubu Smile
kevın jonas

joe jonas

nick jonas

jonas brothers


En son alizee_2 tarafından Ptsi 4 Ekim 2010 - 19:02 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

_____________________________
\"Forever Alizée\"
avatar
ÜYE
Kadın
Nerden : IST
Kayıt tarihi : 31/07/10
Mesaj Sayısı : 234
Favori Şarkım : Nasıl seçeyim ???
Kullanıcı profilini gör

Geri: MÜZİK

Bir Ptsi 27 Eyl. 2010 - 2:22
Jonas B. ı duymuştum ama hiç dinlememiştim şimdi şöyle bi baktım da güzel müzik yapıyolar, black keys de vokal kendine has yorumuyla dikkat çekiyo.Pek çok otorite tarafından tüm zamanların en iyi parçaları içinde ilk 10 da gösterilen hatta bir çoğunun gelmiş geçmiş en iyi şarkı olarak nitelendirdiği parça : http://video.google.com/videoplay?docid=2734287104054737756#docid=-7954477711991287016

Bu da aslından daha çok sevdiğim canlı performansı : http://www.tu.tv/videos/queen-bohemian-rhapsody-live--


Bohemian Rhapsody Freddie Mercury'nin sözlerini yazdığı rock opera türünde bir Queen parçasıdır. Parça Queen'in 1975 tarihli albümü A Night at the Opera'da yer almaktadır.
Altı bölüme ayrılan beste popüler müzikte alışılmış olanın tersine oldukça sıra dışı bir yapıdadır; vokal ve heavy metal düzenlemeler yoğun şekilde yer alır. Parçada sırayla giriş, balad, gitar solo, opera, rock ve bitiriş bölümleri yer alır. Alışılmadık yapısına rağmen önemli ticari başarı kazanan parça, Queen için bir dönüm noktası oldu ve grubun dünyanın gelmiş geçmiş en iyi rock grupları arasında yer almasını sağladı. Parça için çekilen müzik klibi de ses getirmiş, sonraki çalışmalara öncülük etmiştir.
Grup parçanın kayıtlarını yapımcı Roy Thomas Baker ile birlikte üç haftada tamamladı. Grup üyelerine göre Freddie Mercury parçayı tümüyle kendi kafasında planlamış ve kayıtlar sırasında grubu yönlendirmiştir. 5 dakika 56 saniye süren parçanın, uzunluğu nedeniyle listelerin baş sıralarına çıkamayacağı düşünülüyordu. Yapımından iki yıl sonra, 1977'de parça 25 yılın en iyisi seçilmiş, 2000 yılında ise İngiliz televizyon kanalı Channel 4 tarafından yapılan oylamada bir numaya yükselmiş 100 parça arasında John Lennon'ın Imagine adlı parçasından sonra ikinci sırada yer almıştır.2000 yılında Guiness World Records da son 50 yılın en iyi rock şarkısı ödülüne layik görülmüştür.

Ve sözleri :
Bohem Rapsodisi


Is this the real life?
Bu gerçek hayat mı?

Is this just fantasy?
Yoksa sadece rüya mı?

Caught in a landslide,
İki arada kalmış

No escape from reality
Gerçeklerden yok kaçış

Open your eyes, Look up to the skies and see,
Gözünü aç, gökyüzüne bak ve gör;

I'm just a poor boy, I need no sympathy,
Serserinin tekiyim ama sempatiye ihtiyacım yok

Because I'm sympathy
Çünkü sempati benim

Because I'm easy come, easy go, Little high,little low,
Çünkü haydan geldim huya giderim, biraz aşağı biraz yukarı

Anyway the wind blows doesn't really matter to me, to me
Rüzgar ne yönden eserse essin mühim değil


Mama just killed a man,
Anne demin bir adam öldürdüm

Put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead
Başına silah dayadım, tetiği çektim ve o şimdi ölü

Mama,life had just begun,
Anne, hayat daha yeni başlamıştı

But now I've gone and thrown it all away
Ama gidip herşeyi mahvettim

Mama, ooh, Didn't mean to make you cry,
Anne seni ağlatmak istemedim

If I'm not back again this time tomorrow,
Eğer yarın bu vakit dönmüş olmazsam

Carry on, carry on as if nothing really matters
Güçlü ol, birşey olmamış gibi dur

Too late, my time has come,
Çok geç, vakit geldi

Sends shivers down my spine, body's aching all the time
Beni sarsacak titreşimler gönderir, durmadan ağrır tüm bedenim

Goodbye, ev'rybody, I've got to go,
Elveda herkese gitmem gerekli

Gotta leave you all behind and face the truth
Hepinizi geride bırakmam ve gerçekle yüzleşmem gerekli

Mama, ooh, I don't want to die,
Anne, hayır ben ölmek istemiyorum

I sometimes wish I'd never been born at all
Zaman zaman hiç doğmamış olmayı diliyorumI see a little silhouetto of a man,
Bir adam silueti görüyorum.

Scaramouche, Scaramouche, will you do the Fandango
Korkak soytarı Scaramouche Fandango dansı edecek misin

Thunderbolt and lightning, very, very fright'ning me
Yıldırım ve şimşekler korkutuyor beni

(Galileo) Galileo Galileo, Galileo figaro
(Gözetle) gözetle gözetle,bu devrimin habercisi

Magnifico I'm just a poor boy and nobody loves me
Asilzadem, Ben zavallı biriyim ve kimse sevmez beni.

He's just a poor boy from a poor family,
O gariban bir ailenin zavallı bir çocuğu

Spare him his life from this monstrosity
Bu çirkinlikten ayırın onun hayatını

Easy come, easy go,will you let me go
Haydan gelen huya gider, bırakın da gideyim

Bismillah! No, we will not let you go
Bismillah! Seni bırakmayacağız.

(Let him go!) Bismillah! We will not let you go
(Bırakın gitsin) Bismillah! Seni bırakmayacağız.

(Let him go!) Bismillah! We will not let you go
(Bırakın gitsin) Bismillah! Seni bırakmayacağız.

(Let me go) Will not let you go &...
(Bırakın gideyim) Seni bırakmayacağız.

(Let me go) Will not let you go (Let me go) Ah ..
(Bırakın gideyim) Seni bırakmayacağız.(Bırakın gideyim)Ah

No, no, no, no, no, no, no &...

(Oh mama mia, mama mia) Mama mia, let me go ..
Tanrım,aman Tanrım, bırak gideyim

Beelzebub has a devil put aside for me, for me, for me
Şeytan bir iblisini bana ayırdı bana ayırdı

So you think you can stone me and spit in my eye
Demek beni taşlaştırıp gözümden vuracaktın

So you think you can love me and leave me to die
Demek beni önce sevip sonra ölüme bırakacaktın

Oh, baby, can't do this to me, baby,
Bebeğim bunu bana yapamazsın

Just gotta get out, just gotta get right outta here
Buradan çıkıp gitmek zorundayım buradan çıkmalıyım

Nothing really matters, Anyone can see,
Hiçbirşeyin önemi yok benim için, herkes görebilir bunu

Nothing really matters,
Hiçbirşeyin önemi yok benim için

Nothing really matters to me
Hiçbirşeyin önemi yok benim için

Anyway the wind blows...
Rüzgar ne yönden eserse essin...
avatar
ADMiN
Erkek
Burcu : Başak
Nerden : izmir
Doğum tarihi : 30/08/86
Yaş : 32
Kayıt tarihi : 16/05/10
Mesaj Sayısı : 609
İş-Hobiler : coca-cola içeçek a.ş
Favori Şarkım : Mes Fantomes , Grand central , Moi Lolita
Kullanıcı profilini gör

Geri: MÜZİK

Bir Ptsi 27 Eyl. 2010 - 20:19
arkadaşlar süper paylaşımlar Smile
avatar
ÜYE
Kadın
Nerden : IST
Kayıt tarihi : 31/07/10
Mesaj Sayısı : 234
Favori Şarkım : Nasıl seçeyim ???
Kullanıcı profilini gör

Geri: MÜZİK

Bir Salı 28 Eyl. 2010 - 0:14
Ali senden de bekliyoruz kimleri dinliyorsun , tafsiye edeceğin parçalar var mı ??? Smile
avatar
ADMiN
Erkek
Burcu : Başak
Nerden : izmir
Doğum tarihi : 30/08/86
Yaş : 32
Kayıt tarihi : 16/05/10
Mesaj Sayısı : 609
İş-Hobiler : coca-cola içeçek a.ş
Favori Şarkım : Mes Fantomes , Grand central , Moi Lolita
Kullanıcı profilini gör

Geri: MÜZİK

Bir Salı 28 Eyl. 2010 - 18:41
ben sitemizde sadece alizée paylaşıyorum Very Happy sizlerden bu paylaşımları almak güzel arkadaşlar teşekkürler.
avatar
ÜYE
Kadın
Nerden : IST
Kayıt tarihi : 31/07/10
Mesaj Sayısı : 234
Favori Şarkım : Nasıl seçeyim ???
Kullanıcı profilini gör

Geri: MÜZİK

Bir Çarş. 29 Eyl. 2010 - 2:14
Öyle olsun ali Smile
avatar
ADMiN
Erkek
Burcu : Başak
Nerden : izmir
Doğum tarihi : 30/08/86
Yaş : 32
Kayıt tarihi : 16/05/10
Mesaj Sayısı : 609
İş-Hobiler : coca-cola içeçek a.ş
Favori Şarkım : Mes Fantomes , Grand central , Moi Lolita
Kullanıcı profilini gör

Geri: MÜZİK

Bir Perş. 30 Eyl. 2010 - 21:12


ABBA'nın kızları bir araya geliyor


EUROVISION'da seslendirdikleri waterloo şarkısıyla hafızalara kazınan isveçli efsanevi pop grubu abba'nın kadın üyeleri tekrar biraraya gelme planları yapıyor. frida olarak tanınan grubun üyelerinden Anni Frid Lynstad, eski grup arkadaşı Agnetha Faltskoy'la tekrar birlikte şarkı söyleme olasılıklarını konuştuklarını açıkladı. 65 yaşındaki şarkıcı ''Agnetha'la birşeylern yapmak çok mükemmel olacak. Eğer biraraya gelirsek Abba yüzünden yapılan tüm baskılardan korunmak zor olacak'' dedi. İkili, 1983 yılında grubun dağılmasından beri birlikte şarkı söylememişti. Dünya çapında 375 milyondan fazla albüm satan grup iki çiftten oluşuyordu. Agnetha, Bjorn Ulvaeus'la, Frida ise Benny Andersson'la evliydi iki çiftte boşandı.


ABBA HAKKINDA GÜZEL HABER...
avatar
ÜYE
Kadın
Nerden : IST
Kayıt tarihi : 31/07/10
Mesaj Sayısı : 234
Favori Şarkım : Nasıl seçeyim ???
Kullanıcı profilini gör

Geri: MÜZİK

Bir Cuma 1 Ekim 2010 - 0:05
İnanamıyorummm... Ali bu Gerçek mi ? 65 yaşında nasıl bi performans sergilicek Ani-Frid merak ettim : )))

Bi ara şöyle bişey okumuştum. Büyük bi müzik şirketi sadece bir ara gelsinler diye adam başı 2 trilyon para teklif etmişti red cevabı vermişlerdi...
avatar
ADMiN
Kadın
Nerden : İzmir
Kayıt tarihi : 03/06/10
Mesaj Sayısı : 334
İş-Hobiler : Öğrenci-Alizée
Lakap : Damla
Yorum : Avatar değişikliğini ve Alizée'yi seviyorum..Very Happy
Favori Şarkım : Les Collines [Never Leave You]
Kullanıcı profilini gör

Geri: MÜZİK

Bir Ptsi 4 Ekim 2010 - 18:31
ali86 demiş ki:

ABBA'nın kızları bir araya geliyor


EUROVISION'da seslendirdikleri waterloo şarkısıyla hafızalara kazınan isveçli efsanevi pop grubu abba'nın kadın üyeleri tekrar biraraya gelme planları yapıyor. frida olarak tanınan grubun üyelerinden Anni Frid Lynstad, eski grup arkadaşı Agnetha Faltskoy'la tekrar birlikte şarkı söyleme olasılıklarını konuştuklarını açıkladı. 65 yaşındaki şarkıcı ''Agnetha'la birşeylern yapmak çok mükemmel olacak. Eğer biraraya gelirsek Abba yüzünden yapılan tüm baskılardan korunmak zor olacak'' dedi. İkili, 1983 yılında grubun dağılmasından beri birlikte şarkı söylememişti. Dünya çapında 375 milyondan fazla albüm satan grup iki çiftten oluşuyordu. Agnetha, Bjorn Ulvaeus'la, Frida ise Benny Andersson'la evliydi iki çiftte boşandı.


ABBA HAKKINDA GÜZEL HABER...
ewet gazetede okumuştum bu haberi Smile

_____________________________
\"Forever Alizée\"
avatar
ADMiN
Kadın
Nerden : İzmir
Kayıt tarihi : 03/06/10
Mesaj Sayısı : 334
İş-Hobiler : Öğrenci-Alizée
Lakap : Damla
Yorum : Avatar değişikliğini ve Alizée'yi seviyorum..Very Happy
Favori Şarkım : Les Collines [Never Leave You]
Kullanıcı profilini gör

Geri: MÜZİK

Bir Ptsi 4 Ekim 2010 - 18:57
Demi Lovato

1992 senesinde Teksas’ta dünyaya gelen Amerikalı pop müzisyeni Demi Lovato, daha 6 yaşındayken rol aldığı ‘Barney & Friends’ dizisiyle sanat hayatına adım attı. 2006 senesinde ‘Prison Break’ ve ertesi sene de ‘Just Jordan’ adlı dizilerde de rol alarak oyunculuk tecrübesini arttıran Lovato, aynı sene Disney’in ‘As the Bell Rings’ adlı dizisiyle de ekrana yansıdı. 11 yaşından beri gitar ve piyano çalan Demi Lovato, aynı zamanda vokalist olarak da kendisini küçük yaştan itibaren eğitmeye çalıştı. 20 Haziran 2008 tarihinde Amerika’da vizyona giren Disney’in “Camp Rock” adlı filminde rol alarak ‘Mitchie Torres’ adlı karaktere hayat veren Lovato, film için hazırlanan soundtrack’te filmin diğer oyuncuları Meaghan Jette Martin, Aaryn Doyle ve Jonas Brothers’dan Joe Jonas ile yer aldı.Soundtrack içerisinde yer alan Joe Jonas ile birlikte seslendirdiği “This Is Me” single’ı ile Billboard Hot 100 listelerinde 9 numaraya yerleşen genç sanatçı, filmin tüm oyuncularıyla birlikte seslendirdiği “We Rock” single’ı ile de aynı listelerde 33 numara oldu23 Eylül tarihinde “Don’t Forget” adlı ilk stüdyo albümünü Hollywood Records etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sunan Demi Lovato, albümün prodüksiyonunda John Fields ve Jonas Brothers ile bir araya geldi. Pop rock tarzındaki bu albümle Billboard 200 listelerinde 2 numara olmayı başaran Lovato, albümden şu ana kadar “Get Back” ve “On The Line” adlı çalışmaları single olarak yayınladı ve “Get Back” single’ı ile Billboard Hot 100 listelerinde 43 numara oldu. Albüm sonrasında Jonas Brothers’ın ‘Burning Up’ adlı turnesine dahil olan genç müzisyen, 2009 senesinde Disney’in “Sonny With A Chance” adlı dizisinde ve “Camp Rock 2” adlı filminde rol alarak yeniden sevenleriyle buluştu.

Özel hayatı: Joe Jonas ile kısa bir süre çıktıktan sonra ilişkileri yürümemiş ve Joe Jonas bu ilişkiyi sonlandırmıştır.Joe Jonas yaptığı açıklamada bizim ilişkimizden önce düşünmemiz gereken bir arkadaşlığımız var ve biz bunu korumalıyız demiştir Lovato ise Joe Jonas'a katıldığını arkadaşlıklarının devam edeceğini fakat ilişkilerinde barışmanın söz konusu olmayacağını söyledi.
_____________________________
\"Forever Alizée\"
avatar
ADMiN
Erkek
Burcu : Başak
Nerden : izmir
Doğum tarihi : 30/08/86
Yaş : 32
Kayıt tarihi : 16/05/10
Mesaj Sayısı : 609
İş-Hobiler : coca-cola içeçek a.ş
Favori Şarkım : Mes Fantomes , Grand central , Moi Lolita
Kullanıcı profilini gör

Geri: MÜZİK

Bir Salı 5 Ekim 2010 - 12:47
güzel paylaşım alizee_2 teşekkürler
avatar
ADMiN
Kadın
Nerden : İzmir
Kayıt tarihi : 03/06/10
Mesaj Sayısı : 334
İş-Hobiler : Öğrenci-Alizée
Lakap : Damla
Yorum : Avatar değişikliğini ve Alizée'yi seviyorum..Very Happy
Favori Şarkım : Les Collines [Never Leave You]
Kullanıcı profilini gör

Geri: MÜZİK

Bir Salı 5 Ekim 2010 - 20:48
saol ali86...Smile

_____________________________
\"Forever Alizée\"
avatar
ADMiN
Erkek
Burcu : Başak
Nerden : izmir
Doğum tarihi : 30/08/86
Yaş : 32
Kayıt tarihi : 16/05/10
Mesaj Sayısı : 609
İş-Hobiler : coca-cola içeçek a.ş
Favori Şarkım : Mes Fantomes , Grand central , Moi Lolita
Kullanıcı profilini gör

Geri: MÜZİK

Bir Salı 12 Ekim 2010 - 19:47
Arkadaşlar genel konuların paylaşıldığı sayfamızda değişik başlıklarla katılımlarınızı bekliyoruz!

_____________________________
avatar
ADMiN
Kadın
Nerden : İzmir
Kayıt tarihi : 03/06/10
Mesaj Sayısı : 334
İş-Hobiler : Öğrenci-Alizée
Lakap : Damla
Yorum : Avatar değişikliğini ve Alizée'yi seviyorum..Very Happy
Favori Şarkım : Les Collines [Never Leave You]
Kullanıcı profilini gör

Geri: MÜZİK

Bir Salı 12 Ekim 2010 - 20:55
aaa ne demek hemen!!!!! Very Happy Wink

_____________________________
\"Forever Alizée\"
avatar
ÜYE
Erkek
Nerden : ...
Kayıt tarihi : 22/01/11
Mesaj Sayısı : 204
Favori Şarkım : Moi Lolita
Kullanıcı profilini gör

Geri: MÜZİK

Bir Perş. 10 Şub. 2011 - 14:05
Aslında Alizee'yi tanımadan önce bi müzik arşivim vardı da Alizee'yi tanıdıktan sonra hepsi tarih oldu
avatar
ÜYE
Erkek
Burcu : Boğa
Nerden : türkiye ankara
Doğum tarihi : 18/05/90
Yaş : 28
Kayıt tarihi : 30/11/10
Mesaj Sayısı : 777
Favori Şarkım : moi lolita - jai pas vingt ans - juliette - hey amigo - j'taime
Kullanıcı profilini gör

Geri: MÜZİK

Bir Perş. 10 Şub. 2011 - 16:21
öyle de olması lazım aslında normali o çünkü Very Happy
avatar
ÜYE
Erkek
Nerden : ...
Kayıt tarihi : 22/01/11
Mesaj Sayısı : 204
Favori Şarkım : Moi Lolita
Kullanıcı profilini gör

Geri: MÜZİK

Bir Perş. 10 Şub. 2011 - 16:23
Sende bi alemsin alizee&mthn
avatar
ÜYE
Erkek
Burcu : Boğa
Nerden : türkiye ankara
Doğum tarihi : 18/05/90
Yaş : 28
Kayıt tarihi : 30/11/10
Mesaj Sayısı : 777
Favori Şarkım : moi lolita - jai pas vingt ans - juliette - hey amigo - j'taime
Kullanıcı profilini gör

Geri: MÜZİK

Bir Perş. 10 Şub. 2011 - 17:26
bende böyleyim kusura bakmayın artık Very Happy bu arada bu sitedeki herkesin müzik tarzı konusunda hiç bi sıkıntı çekmeyiz çünkü bu kadar rastlantı olur herkzin paylaştığı müzik tarzlarını çok seviyorum özellikle rock olanları.
avatar
ÜYE
Kadın
Nerden : IST
Kayıt tarihi : 31/07/10
Mesaj Sayısı : 234
Favori Şarkım : Nasıl seçeyim ???
Kullanıcı profilini gör

Geri: MÜZİK

Bir Cuma 11 Şub. 2011 - 1:35
Alizee de Nilüfer gibi rock albümü yapsa nasıl olurdu acaba ??? Very Happy
avatar
ÜYE
Erkek
Burcu : Boğa
Nerden : türkiye ankara
Doğum tarihi : 18/05/90
Yaş : 28
Kayıt tarihi : 30/11/10
Mesaj Sayısı : 777
Favori Şarkım : moi lolita - jai pas vingt ans - juliette - hey amigo - j'taime
Kullanıcı profilini gör

Geri: MÜZİK

Bir Cuma 11 Şub. 2011 - 1:42
bence sesi uygun olmaya bilir rock şarkıya bence şarkı yapması için tam bu tür de devam etmesi gerek cuk oturuyo her şey yani
avatar
ÜYE
Erkek
Nerden : ...
Kayıt tarihi : 22/01/11
Mesaj Sayısı : 204
Favori Şarkım : Moi Lolita
Kullanıcı profilini gör

Geri: MÜZİK

Bir Cuma 11 Şub. 2011 - 18:17
Alizee'nin sesi rock'a göre çok ince ve narin, bence en iyi rock'çı Metallica
avatar
ÜYE
Erkek
Burcu : Boğa
Nerden : türkiye ankara
Doğum tarihi : 18/05/90
Yaş : 28
Kayıt tarihi : 30/11/10
Mesaj Sayısı : 777
Favori Şarkım : moi lolita - jai pas vingt ans - juliette - hey amigo - j'taime
Kullanıcı profilini gör

Geri: MÜZİK

Bir Cuma 11 Şub. 2011 - 18:54
green day,linkin park bunlarda baya iyi bence
avatar
ÜYE
Erkek
Nerden : ...
Kayıt tarihi : 22/01/11
Mesaj Sayısı : 204
Favori Şarkım : Moi Lolita
Kullanıcı profilini gör

Geri: MÜZİK

Bir Cuma 11 Şub. 2011 - 20:43
Herkesin zevki kendine göre
Sayfa başına dön
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz