Alizée Turkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tarih

+4
MCVOGGY
yankee
jarmin
djmaho_b_57
8 posters
djmaho_b_57
djmaho_b_57
ÜYE
Erkek
Burcu : Akrep
Doğum tarihi : 17/11/81
İş-Hobiler : Kalbim Alizee içün atmakta!!!
Lakap : Djmaho-B
Favori Şarkım : youpidou

Tarih Empty Tarih

Perş. 22 Mayıs 2008 - 23:50
(Bu konu Alizee Rusya konserinde başlayıp bu bölüme taşınmıştır)

beni bu dünyada kimse Rusya ya yollayamaz hayatta orayla işim olmaz
jarmin
jarmin
ADMiN
Erkek
Favori Şarkım : A Contre Courant

Tarih Empty Geri: Tarih

Perş. 22 Mayıs 2008 - 23:50
neden ki
djmaho_b_57
djmaho_b_57
ÜYE
Erkek

Perş. 22 Mayıs 2008 - 23:55
neidüğü belirsiz bi ülke orası hoşlanmıom ben Rusyadan bi usa dan bide russia dan hoşnut deilim tehlikeli ülkeler oraları
yankee
yankee
ÜYE
Erkek
Burcu : Oğlak
Doğum tarihi : 28/12/88

Cuma 23 Mayıs 2008 - 0:11
ben de sevmem rusları ama putin denen adama hastayım çok zeki doğrusu
MCVOGGY
MCVOGGY
ÜYE
Erkek
Burcu : Yay
Doğum tarihi : 17/12/81
İş-Hobiler : Ağır Sanayi Alizée Fan\'ı

Cuma 23 Mayıs 2008 - 14:23
ruslar cigerdir,abd ye kafa tutuyolar,sadece o yeter sevmek için
yankee
yankee
ÜYE
Erkek

Cuma 23 Mayıs 2008 - 14:54
bence kafa tutacak güçte değiller blöf yapıyorlar ama ilerde canlarını okuyacakları kesin
hagi_10
hagi_10
ÜYE
Erkek
Doğum tarihi : 05/11/89

Cuma 23 Mayıs 2008 - 21:13
dünyaya hakim olmak için tek şeye ihtiyaç var paraya
o da İsrail'in yani yahudilerin elinde
djmaho_b_57
djmaho_b_57
ÜYE
Erkek

Cuma 23 Mayıs 2008 - 23:03
putin zeki adam. hagi sana katılıyorum israil konusunda onları da sevmem aslen ben milliyetçiyim birazda nazilik var tabi Very Happy
yankee
yankee
ÜYE
Erkek

Cuma 23 Mayıs 2008 - 23:15
keşke Hitler zamanında hepsini yok etsetdi ben bi sözünü görmüştüm vikipedide "bir gün yahudilerin hepsini yok etmediğim için bana küfür edeceksiniz."
hagi_10
hagi_10
ÜYE
Erkek

C.tesi 24 Mayıs 2008 - 14:20
ediyorum şu anda zaten Smile
hagi_10
hagi_10
ÜYE
Erkek

C.tesi 24 Mayıs 2008 - 14:27
bu arada size bi hikaye anlatayım bi yerde okumuştum

iyi bi adam varmış.kimseye kötülük yapmayan ,normal hayatını yaşayan bi insanmış.bir gün bi falcıya gitmiş.falcı adamın falına baktıktan sonra "bir gün öyle bişey yapacaksın ki milyonlarca insanın ölümüne sebep olacak" demiş.sonra adam falcıdan çıkıp evine kapanmış.falcı kadının dediklerinden o kadar etkilenmiş ki evden dışarı uzun bi süre adımını atamamış.daha sonra bi cesaretle dışarı çıkıp dolaşmaya başlamış.dolaşırken tren yolunda oynayan küçük bir çocuk ve hızla gelmekte olan büyük bir tren görmüş.koşarak çocuğun yanına gidip çocuğu raylardan alıp kenara bırakarak hayatını kurtarmış.sonra çocuğa demiş ki "burada oynamak tehlikelidir bir daha yapma".çocuk ta adama "tamam" demiş.sonra adam çocuğa "senin adın ne?" demiş.çocuk şu cevabı vermiş "ismim Adolf "

yani kurtardığı Hitler'in ta kendisi Smile
AlizeeTr
AlizeeTr
ÜYE
Erkek
Burcu : Boğa
Doğum tarihi : 03/05/90
Favori Şarkım : Lilly Town

C.tesi 24 Mayıs 2008 - 16:19
Yaa ben rusları severim dünya da abd ye karşı bir güç olan rusyayıda severim rusya olmasa abd neler yapabilir bi düşünün iran a saldıramamasının tek nedeni rusyanın abdye bir savaş açma nedeni yapsadır iran da giderse sıra bize gelir ama rusya varken iran a kimse bişiy yapamaz mesela rusları sevmemin bi nedeni daha sovyet rusya kurtuluş savaşında bize silah ve siyasi destek yapan tek ülkedir bizi tanıyanda ilk ülkedir ve o silahları bedavaya vermiştir tabbiki nedeni var ama bize cok yararı oldu nedenleri ise güney sınırlarını güvenceye almaktır
hagi_10
hagi_10
ÜYE
Erkek

C.tesi 24 Mayıs 2008 - 23:50
ben rusyayı sevmem.Türk'ün Türk'ten başka dostu yoktur.ruslar bizim binlerce Mehmetçiğimizi şehit etmiştir.
bu arada Fransızlardan da nefret ederim ben.çünkü Türkiye aleyhine çalışan en büyük güçtür.yıllardır ermeni soykırımını dünyaya kabul ettirmeye çalışıyolar.hatta ermeni soykırımı yalandır diyen insan o ülkede suçlu duruma düşüyo.hapse giriyo.

tek Alizee gerçek gerisi yalan fransızların.hepsi ermeni sempatizanı
MCVOGGY
MCVOGGY
ÜYE
Erkek

Paz 25 Mayıs 2008 - 9:36
ermeni soykırımı gibi bişeyi tanımak düpedüz tarihin çarpıtılmasıdır,ermeni çetelerinin sivil türk halkına yaptığı zulmü görmezden gelmektir,türkiye ye karşı oynanan bir oyundur,hedef türkiye yi yalnız bırakmaktır ama sökmez,gerçeğin ne olduğunu herkes biliyor aslında
stradale
stradale
ÜYE
Erkek
Burcu : Yengeç
Doğum tarihi : 19/07/85
İş-Hobiler : student @ SAU & alizee mod

Paz 25 Mayıs 2008 - 11:05
ooo başlığa bak politik olmuş resmen ben de katılıym bari Very Happy:D önce ruslardan giriym rusların tarih boyunca akdenize inme çabaları olmuş hiçbir defa da başaramamışlardır bence bugun bile içlerinde uhde olarak hala vardır bu o yüzden fazla yüz vermemek lazım ama diğer devletlerden ne zaman bi kazık yesek "yoldaş" ruslar her zaman yanımızda olmuşlardır, ayrıca hagi_10 binlerce mehmetçiğimiz savaşa bile giremeden tek bir kurşun atamadan soğuktan donarak ölmüştür geri kalanlar da yine savaşa giremeden geri dönmeye uğraşmışlardır yahudilere geçersek tarihteki en gereksiz milletlerden biridir acaba söylendiği gibi bu yahudilerin yok olduğu günü görür müyüm çok merak ediyorum allah inşallah bana o günleri gösterir SmileSmile ayrıca yahudilerle beraber millet olarak sevmediğim iki ülke daha var ermenistan ve yunanistan ben başbakan olsam bu ülkelere ültimatom veririm ve bütün ilişkileri keserim he yapmak güven özveri tecrübe ister ama ya herro ya merro diyip yapmak lazım artık Very Happy fransızlara gelince aslında fransızlar tarih boyunca türklere yakın durmuşlardır hatta kanalizasyon sistemini de bizden öğrenmişler Very Happy:D şaka bi yana bence fransızların türkleri sevmediği olayı çok gerçek değil o ülkede çok güçlü bir ermeni lobisi var ve hükümete istediği çoğu kararı çıkarttırabiliyo olay bundan ibaret sarkozy de her yaz tatile türkiye ye geliyo kişisel bir kini olsa niye gelsin ki mesela ben yukarıda saydığım ülkelere hiçbir nedenden dolayı gitmem bunun gibi işte neyse çok fazla çorbaya döndü başlık bi rusya konserinden neler çıktı bak jarmin güzel bi başlık konusu daha çıktı
hagi_10
hagi_10
ÜYE
Erkek

Paz 25 Mayıs 2008 - 11:12
bak kanalizasyon konusuna katılmamak elde değil Smile

zaten parfüm'ü icad etmelerinin en büyük nedeni de bu mevzu Smile

Türk hamamları sayesinde o medeni dediğimiz avrupa temizliği bizden öğrenmiştir.
jarmin
jarmin
ADMiN
Erkek

Paz 25 Mayıs 2008 - 13:01
Bende Stradale nin Fransızlar hakkındaki yorumuna katılıyorum Fransa nın bize bir düşmanlığı olduğunu sanmıyorum ayrıca Eurovision şarkı yarışmasındada dün Fransadan 10 puan aldık gerçi oradaki Türkler de vermiş olabilir bu puanı neyse Fransa nın bizi avruba birliğinde istemeyişinin en büyük sebebi Fransa tarımının güçlü olmasından kaynaklanıyor bence çünkü Fransa buğday gibi daha bir çok tarımsal ürününü yurt dışına satıyor Türkiye ab ye katılırsa bu Fransa için çok büyük bir darbe olur Fransa tarımına, bu yüzden Fransa Türkiye yi ab de görmek istemiyor diye düşünüyorum.Buda farklı bir konu aslında ama bende böyle katılayım bu konuya
hagi_10
hagi_10
ÜYE
Erkek

Paz 25 Mayıs 2008 - 15:47
Fransızlar bize düşman olmasaydı neden sözde ermeni soykırımını dünyaya kabul ettirmeye çalışsınlar ki.
neredeyse bu konuda ermenistan'dan bile daha fazla uğraş verdiler.yani demek istediğim sevmem fransızları. tabi Alizee sadece bir istisna

bu arada eurovision da bize 10 puan vermelerinin sebebi de 2 yıldır devamlı 10 ve 12 puanımızı sırf aradaki ilişkileri güçlendirmek için ermenilere ve fransızlara vermemizdir.gerçi ermenistan'dan yine puan alamadık ama fransa verdi bu kez şaşırdım doğrusu.

ayrıca o yarışma bence tamamen adaletsizlik.orada kimse şarkılara bakmıyo herkes komşusuna veriyo.yani hakedenin kazanmadığı bi yarışma.bence eurovision'da jüri gibi bişeyin olması gerekir.

bir de fransa'nın neden Alizee ile katılmadığını anlamıyorum.bu gidişle daha çok sürünürler eurovision'da
petitbeurre
petitbeurre
ÜYE
Kadın
Burcu : Koç
Doğum tarihi : 10/04/87
Favori Şarkım : Hey Amigo, L'alize

Paz 25 Mayıs 2008 - 16:04
Rusya'nın şarkısını hiç beğenmedim dün gece açıkcası. Hayır yani Ruslarla bi alıp veremediğim yok ama rezildi. Tr ve Yunanistan güzeldi. Keyif aldım dinlerken. Konuya ben de kalıtıcam bu arada:) Arkadaşlar bazı düşüncelere katılmıyorum. Millet olarak genelleme yapılmamalı bence. Bir ülkeden bizi seven de olabilir, sevmeyen de.. O kişinin hür iradesidir. Örneğin Barış gelinine tecavüz olayı oldu, Ki akıldan kolay kolay çıkmayacak bir olay bence. Tüm İtalyanlar bize düşman mı olsun şimdi? Ayrıca İzmir'de dost Fransız halkının bize armağan ettiği bir hastane vardır. Nevvar Salih İşgören Hastanesi..
yankee
yankee
ÜYE
Erkek

Paz 25 Mayıs 2008 - 16:25
onun beşi bilmem ama ben stradaleye yoldaş(!) ruslar konusunda katılmıyorum ben çünkü ruslar lanet bir millet tamamen hep başımızın belası oldular hatta osmanlıyı yıkılışa götürdüler ne zaman bi sıcak deniz aşkları canlansa kendimizi savaşın içinde bulduk zaten tarihte bilindiği üzere sadece bir ittifak anlaşmamız var o da hünkar iskelesi.fransızlara gelince bu gerizekalıları anlamak mümkün değil (alizee hariç tabii) biz krallarını kurtardık kul köle oldular bize, sonra baktık ki gelişmişler ve gelmişler mısıra saldırıyolar sonra da bize düşman oldular ne çabuk unuttunuz osmanlıya yalvardığınız günü?Bir de bunlar balık zekalıdırlar amerikanın kurulmasına neden oldular parasızlık yüzünden de fransız ihtilalini çıkardılar ama şimdi amerikanın fransayı taktığı yok işte hal böyleyken şunu söylemek mümkündür bizim bi dostumuz yok
jarmin
jarmin
ADMiN
Erkek

Paz 25 Mayıs 2008 - 16:30
Fransızlar bizim dostumuz demiyorum tabiki ama bana göre diğer ülkelere göre Fransa bize pek kötü gözle baktığını düşünmüyorum tabiki bizim çıkarımız olan bir şeyi destekliyecek değiller diğer ülkeler gibi sonuçta herkez kendi çıkarı neyse onun için savaş veriyor
djmaho_b_57
djmaho_b_57
ÜYE
Erkek

Paz 25 Mayıs 2008 - 18:17
üzgünüm hepinize böle konuda öncü olduğum için! ama gerçekler belli Türk kelimesi dünyada çok sevilmeyen bir kelime Türk denince avrupalıların bütün tüyleri diken diken olmakta.Şunu asla unutmayın hepsi bizi bir içim suda boğacak bir şekilde.ama tarih tekerrürden ibarettir onlarda bu yüzden korkmakta ve her defasında önümüze engeller çıkarmakta.Çok yakın bi zamanda TÜRKİYE eskiden OSMANLI nın olduğu gibi kocaman ve engellenemecek bir durma gelecektir.içimizde olan düşmanlar ve şerefsiz olsada bu engellenemez.
NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE!!!...
unutmayın ki MUHTAÇ OLDUĞUMUZ KUDRET DAMARLARIMIZDA Kİ ASİL KANDA MEVCUTTUR!!!!
MCVOGGY
MCVOGGY
ÜYE
Erkek

Paz 25 Mayıs 2008 - 18:28
ALLAHINA KURBAN DJ MAHO!
yankee
yankee
ÜYE
Erkek

Paz 25 Mayıs 2008 - 19:02
helal olsun bravo
djmaho_b_57
djmaho_b_57
ÜYE
Erkek

Paz 25 Mayıs 2008 - 19:08
sağol arkadaşlar