Alizée Turkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ali86
ali86
ADMiN
Erkek
Burcu : Başak
Doğum tarihi : 30/08/86
İş-Hobiler : coca-cola içeçek a.ş
Favori Şarkım : Mes Fantomes , Grand central , Moi Lolita

Alizée ilk defa Türk radiosunda çalındı...!!! Empty Alizée ilk defa Türk radiosunda çalındı...!!!

Perş. 4 Kas. 2010 - 21:03
Arkadaşlar merhaba sizlere bu haberi verebilmek için şuana kadar sabırsızlıktan öldüm desem yeri var.

Bu gün hergün gibi sıradan bir iş günüydü benim için aracımla hareket halindeyken radio kanallarını geziyordum ve biranda Alizée'nin çaldığını duydum Smile hani araçtayken aniden önünüze bir kedi çıkar ve öylece kalırısınız bende aynısını yaşadım şaşkınlıktan hemen aracı sağa çektim ve olabildiğince şarkıyı kaydettim.Parça aslında bizim iyi bildiğimiz ve Alizée'nin çok sevdiği bir sanatçının Madonna'nın hung up şarkısı Alizée bu şarkıyı 2007 yılında seslendirmişti bu şarkıyı yayınladığı için burdan Virgin radioya çok teşekkür ediyorum ve paylaşımlarınının devamını diliyorum.

http://www.virginradioturkiye.com/default.asp

Uploaded with
ImageShack.us
eRenishCho
eRenishCho
ÜYE
Erkek
İş-Hobiler : Photographer
Lakap : Brad
Favori Şarkım : decollage-hey amigo--moi lolita-eden eden

Alizée ilk defa Türk radiosunda çalındı...!!! Empty Geri: Alizée ilk defa Türk radiosunda çalındı...!!!

Perş. 4 Kas. 2010 - 22:08
Bu gün senin araçta bir keramet var ali Smile
Kelimenin tam anlamıyla hani senin için bugün tam bir alizee günü olmuş desek yeri Smile
jarmin
jarmin
ADMiN
Erkek
Favori Şarkım : A Contre Courant

Alizée ilk defa Türk radiosunda çalındı...!!! Empty Geri: Alizée ilk defa Türk radiosunda çalındı...!!!

Cuma 5 Kas. 2010 - 19:19
Güzel bir an olmuş... mp3 ü bizden almışlardır heralde Smile
_eowyn_
_eowyn_
ÜYE
Kadın
Favori Şarkım : Nasıl seçeyim ???

Cuma 5 Kas. 2010 - 23:53
İlginç olanı Alizee nin onca şarkısı varken hung up ı çalmaları. Aslında tam anlamıyla alizee yi çalmamışlar. Bu da bi adım ama inş başka bir zaman Alizee nin şarkılarını da dinleriz.

Bende geçenlerde markasız bi mağazanın önüne yerleştirilmiş hoparlörden ( ki nefret ederim böyle müzik çalınmasından ) aynı parçayı duydum. Çok şaşırdım yürüdüğüm için durup geri dönmedim artık buda radyomuydu yoksa mağazada bir Alizee hayranı mı vardı bilmiyorum : )))
alizee_2
alizee_2
ADMiN
Kadın
İş-Hobiler : Öğrenci-Alizée
Lakap : Damla
Yorum : Avatar değişikliğini ve Alizée'yi seviyorum..Very Happy
Favori Şarkım : Les Collines [Never Leave You]

C.tesi 6 Kas. 2010 - 15:58
bence bi Alizée fanı Alizée'nin söylediği hung up parçasını istediğini bildirmiş olabilir.....
ali86
ali86
ADMiN
Erkek

C.tesi 6 Kas. 2010 - 19:51
Arkadaşlarım bu benim için süper bir andı bu gerçekten bir başlangıç evet Alizée parçası olmasada onun sesi ve o söylüyor ben bu video ve haberi yayınladığım ilk günün akşamı virgin radioya mail attım teşekkür ettim ve Alizée'yi dinlemek istediğimizden bahsettim belki sizlerinde mailleri daha çok işe yarar...

Teşekkürederim.
ali86
ali86
ADMiN
Erkek

C.tesi 6 Kas. 2010 - 19:53
Sevgili Jarmin mp3 kesin bizden almışlardır. Cool
alizee&mhtn
alizee&mhtn
ÜYE
Erkek
Burcu : Boğa
Doğum tarihi : 18/05/90
Favori Şarkım : moi lolita - jai pas vingt ans - juliette - hey amigo - j'taime

Paz 5 Ara. 2010 - 0:39
onun şarkısı olmasada olur sesini duymamız yeter radyoda
Similar topics