Alizée Turkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir acayip durum.. :(

+13
LegioN
ozgurberber
eRenishCho
samet-59
esad_ua
jarmin
lived
tugay
AlizeeTr
AtaKan
furkanmert
muhammedsonmez02
respot
17 posters
alizée13
alizée13
ÜYE
Kadın
Burcu : Başak
Doğum tarihi : 18/09/96
Lakap : ilosh...!
Favori Şarkım : la isla bonita ve ella ella l'a

Bir acayip durum.. :( - Sayfa 2 Empty Geri: Bir acayip durum.. :(

Salı 8 Ara. 2009 - 12:48
2010a grmemize 1 aydan az süre kaldı bakalım bekleyip görücez...
Smile
ozgurberber
ozgurberber
ÜYE
Erkek
Lakap : Gratuit
Favori Şarkım : C'est trop tard , L'Effet

Ptsi 28 Ara. 2009 - 22:38
Arkadaşlar bunu sizlerle paylaşmazsam olmaz diye düşündüm ve hemen anlatıyorum.
Ben lüks bir giyim mağazasında çalışıyorum ve bu tür yerlerde genellikle yabancı hit müzikler dinlenir.Bizim mağazamızdada günun büyük bölümü yabancı hit müzikler çalan bir radyo ayarlanıyor ve ben geçenlerde bu radyoya mail attım Alizée ile ilgili.Alizée'nin Türkiye'deki ve diğer ülkelerdeki hayran kitlesinden bahsettim.Yaptığı işle ve güzelliğiyle tanındığını söyledim,bir istek parça istedim.Aradan 1 hafta gibi bir süre geçti tam umudu kesmişken bugün birde baktım Alizée - Moi Lolita parçası çalmaya başladı.Demekki hayranın halinden anlayan radyocularda varmış bunu anladım.Ama biryandan düşünmeden de edemedim.Bu radyo birçok yabancı şarkıcıya sponsor olarak Türkiye'ye getiriyor ve davetiye bileti dağıtıyor.Örneğin geçenlerde Inna bu radyo aracılığı ile Türkiye'de bir konser verdi.Ayrıca Inna'yı Türkiye'ye ilk getirende bu radyo idi.Neden Alizée için aynı şey olmasın?
Unutmayınki bu tür radyolar lüks işyerlerinde hergün dinleniyor ve müzikler ister istemez dinleyicinin beğenmesi ile ilgi odağı oluyor;dinleyici bu şarkıyı söyleyeni,yapanı araştırıyor.Bu sayede hayran kitleleri büyüyor.Yani demek istediğim sizlerde böyle ufak tefek uğraşlar verebilirsiniz.En azından hergün buradan haber takip etmekten farklı birşey olur bir umut belki.Radyonun adını admin onay verdikten sonra yazmak istiyorum.Bu fikir ona mantıklı gelirse adını yazacağım.
Demekki radyolara atılan mailleri okuyan birileri varmış Smile

Kanalın adıda Pal Station 106 internet sitesini google den blabilirsiniz.

En son ozgurberber tarafından Salı 29 Ara. 2009 - 23:58 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
jarmin
jarmin
ADMiN
Erkek
Favori Şarkım : A Contre Courant

Ptsi 28 Ara. 2009 - 23:48
Radyonun adını yazabilirsin tabiki ozgürberber, düşüncelerinde gayet güzel.
djmaho_b_57
djmaho_b_57
ÜYE
Erkek
Burcu : Akrep
Doğum tarihi : 17/11/81
İş-Hobiler : Kalbim Alizee içün atmakta!!!
Lakap : Djmaho-B
Favori Şarkım : youpidou

Salı 5 Ocak 2010 - 23:05
olabilir sana katılıyorum.
stradale
stradale
ÜYE
Erkek
Burcu : Yengeç
Doğum tarihi : 19/07/85
İş-Hobiler : student @ SAU & alizee mod

Perş. 21 Ocak 2010 - 14:51
bu konu bazı eski alizee severlerin de gündemine gelmişti bundan önceki forumun da ilk üyeleri deli gibi severdi alizee yi hatta sizin yaptığınız planlar gibi planlar yapıyorduk Fransa'ya gezi ya da bir üyenin arabasıyla gidip Paris'te Alizee'yi sora sora bulma gibi çeşitli planlar vardı ama o zamanlar sizin gibi şanslı değildik albümü bekleye bekleye bi hal olduk sonuçta baktık hiçbirşey olmuyor üyeler yavaş yavaş forum dışı konular çıkarmaya başladı en sonunda 4 kişi kadar kaldık forumda onların da 3 tanesi zaten burdalar jarmin, voggy ve maho, ve en sonunda forum da hasrete dayanamayıp çöktü Very Happy
Alizee'nin Türkiye'de konser vermesi ya da gelmesi özel bi seyahatten başka bir şekilde mümkün olamaz çünkü plak şirketi olan universal müzik Türkiye'yle bütün anlaşmalarını iptal etti yani albümün satılmadığı ve dolayısıyle tanınmadığı bir ülkede gelip de konser vermesi üzgünüm ama pek olası değil
jarmin
jarmin
ADMiN
Erkek

Perş. 21 Ocak 2010 - 18:16
Stradale Alizee den uzak kaldığın nasılda belli oluyor Bir acayip durum.. :( - Sayfa 2 Icon_smile Alizee Psychedelices albümü sırasında 2008 ortalarında firmasını değiştirdi Jive Epic firması ile çalışıyor 2008 den beri yani Alizee nin albümünün Tr de çıkma ihtimali tabi ki var Bir acayip durum.. :( - Sayfa 2 Icon_smile
yankee
yankee
ÜYE
Erkek
Burcu : Oğlak
Doğum tarihi : 28/12/88

Perş. 29 Nis. 2010 - 3:03
Uzun bir aradan sonra (2 yıl kadar) merhaba beyler.Bu gece ne oluyor acaba müzik dünyasında diye internette geziniyordum.Birden aklıma da gelmişken alizee ile ilgili haberlere bir göz atayım dedim en son albüm faciasından sonra ne oldu diye merak ettim doğrusu, pek toparlanabilir gibi durmuyordu.Bu albümü daha umut verici göründü bana ama artık ayaklarım yere sağlam basıyor ve Türkiye'ye geleceğine dair umut yok gibi(İstanbul adamı realist yapıyor gerçekten).Neyse diğer arkadaşların umudunu kırmak da istemem doğrusu.Ama bence ne zaman bir Madonna ayarına gelecek Alizee işte o zaman ancak gelir Türkiye'ye.
Ayrıca buradan da sitenin eski ahalilerine selam olsun, özellikle jarmine...
jarmin
jarmin
ADMiN
Erkek

Perş. 29 Nis. 2010 - 21:53
Selam yankee uzun zamandır yoktun gercekten seni özledik forumda Bir acayip durum.. :( - Sayfa 2 Icon_smile
yankee
yankee
ÜYE
Erkek
Burcu : Oğlak
Doğum tarihi : 28/12/88

Perş. 29 Nis. 2010 - 23:27
Sağolasın azizim.Ben de gerçekten buradaki muhabbeti özledim desem yalan olmaz.Ayrıca tebrik etmek istiyorum seni de sitede devrim yapmışsın harika olmuş.